категорії: афіша події

МуzБат. Раунд 29@арт-кафе "Фiлiн"

теґи: 2 дня до завтра, End of Limits, Iншиj день, Prime Jive, Stereoplen, alternative, metal-core, metalcore, pop-rock, Філін, альтернативний рок, поп, рок
Початок: 25.02.2009 19:00
Закінчення: 25.02.2009 22:00
Місце: арт-кафе "Філін"
Адреса: м.Київ, Куренiвський провулок, 19/5
Предмет події: музбат Кількість відвідувачів: 1

 Не в приклад 7-ї «Битви Переможцiв», на 29-й раунд «МуzБату» гурти підібралися рівними по стилістиці. Але це не означає, що цей раунд варто пропустити. Якщо ви поцiновувач «альтернативи» і просто якісної музики — прийдіть і послухайте. Кожна команда покаже своё власне бачення стилю «альтернатива», а ваша безпосередня участь в голосуванні зможе стати вирішальною підмогою для однієї з них.

End of Limits (Миргород) — запальна alternative-metal core команда, що пройшла чималий шлях з часу свого становлення. Мінялися назви, видозмінювалася стилістика, але, все ж гурт чiтко йшов до своєї мети — змінити музику. А щось міняти, як відомо, потрібно почавши з себе.

Послухати гурт і залишити про неї своё думку можна вконтакте - http://vkontakte.ru/club3952806

 

2 дня до завтра - це чотири людини, шалено закоханi в життя і людей, які їх оточують. Трохи цинізму, самовпевненостi, досвіду і думки. В цілому — виходить відмінна альтернативна доля, яка у жодному випадку не залишить вас байдужими.
Послухати гурт і залишити про неї своё думку можна на порталі Realmusic.ru - http://www.realmusic.ru/2day/

 

Stereoplen — це «сплав бажання і самореалізації в музичних перегонах». Так позиціонує себе київська команда, що грає на межі фолу між поп-роком і альтернативою. Гурт комплектувався більше п'яти років, та зараз можна з упевненістю сказати, що хлопці можуть вирости в дуже серьёзний проект. Тим більше що всі завдатки (приємний голос вокаліста і відмінні аранжування) в команди на те є.
Послухати гурт і залишити про неї своё думку можна на офіційному сайті команди - http://www.stereoplen.com/ або вКонтакте - http://vkontakte.ru/club1117733

 

Prime Jive – ще один досить відомий гурт, що змінила в процесі свого розвитку назву. Monkey Dead відрізнявся цілим міксом всіляких жанрів і направлень: від джазу до металу. Не вiдстає від них і Prime Jive: пісні групи настільки всілякі, що буквально в трёх треках ви можете почути «Бiттлз», new-metal і indie-rock. Втім, кращі (або гірші) враження складуться у вас самих лише після прослухування.
А послухати групу і залишити про неї своё думку можна вКонтакте - http://vkontakte.ru/club4011160

 

Іншиj День – україномовний рок-о-попс, з м'яким чоловічим вокалом і лав-лірікою. Хлопці підкупають дуже серйозним ставленням до улюбленої справи, а також дуже якісними текстами, які можна порівняти з раннім «Океаном Ельзи».
Послухати гурт і залишити про неї своё думку можна на офіційному сайті команди - http://iday.net.ua/

 

 

На події були

Всі
Я був там