категорії: афіша події

РокТус № 42: День Народження Олени Верiгiної

теґи: Філін, Хобот и Компания, ЦеЛюлiт, блюз, панк-рок, пъюсок, рокабілі, роктус
Початок: 26.02.2009 19:00
Закінчення: 26.02.2009 22:00
Місце: арт-кафе "Філін"
Адреса: м.Київ, Куренiвський провулок, 19/5
Предмет події: День Народження Олени Верiгiної, роктус Кількість відвідувачів: 1

26 лютого, в рамках 42-ї РокТусовки, відбудеться святкування Дня Народження учасниці однойменного гурти - Олени «Пъюсок».

Поздоровляти іменинницю будуть гурти: «Целюлит» і «Хобот и Компания».

Пъюсок – команда, фронтвумен якою є талановитiша бардеса Олена Верігина, з'явилася на рубежі 90-х і двохтисячних в Білгороді. А після заміжжя Олени, хлопці потихеньку почали переїжджати в столицю, де у них відкрилося друге творче дихання. Охарактеризувати «Пъюсок» дуже складно – вони не мають чiтко визначеного жанру. Але їх ліричні балади – інколи сумні, інколи веселi і радісні, не залишають байдужим нікого, хто по справжньому цінує відмінну музику в дуетi з відмінними текстами. Гурт часто порівнюють з «Умкой и Броневиком» а Олену – безпосередньо з самою Умкой. І хай такі порівняння втішні, всё же хотілося б, щоб в Києві була не «друга Умка», а «перша Олена Верігина». Послухати гурт і залишити про нього свою думку можна вКонтакте - http://vkontakte.ru/club3873092

 

ЦеЛюліт – панк формацію можна сміливо назвати хедлайнером вечора. Гурт, який фактично народилася в «Фiлiнi» (На початку березня група дебютувала на Роктусi, а в кінці цього ж місяця пройшла її офіційна презентація на ЧебурашкаФестi). Поступово команда перетворилася на одного з найяскравіших резидентів «Фiлiна».

Послухати гурт i залишити про нього свою думку можно на MySpace http://myspace.com/celulit або вКонтакте - http://vkontakte.ru/club3419259

 

Хобот и Компания - колектив, концептуальним і ідейним натхненником якого є Юрій «Hobo’T» Галінін («Золотымй український контрабас», відомим по роботі з гуртом ВасяClub), сформувався в липні 2004 року. З тих пір через гурт пройшло багато хороших і талановитих музикантів різного віку, втiм колектив не втратив свій шарм, заряджаючи публіку вибуховим блюзом і рокабіллі, уміло поєднуючи авторські композиції і світові хіти.

Шкода лише, що знайти записи гурту — це велика рідкість, але тим цікавіше обіцяє бути концерт :)

 

На події були

Всі
Я був там