категорії: музика стаття

Дебютний «Мільйон слів» від «Мы100»

теґи: Миллион Слов, мы100, Мільйон Слів, альбом, дебютна платівка. Last.fm, дебютный альбом, платівка

Делай сердце громче,

Делай мысли тише…


МЫ100

 

 

 

 

 

 

Гурту «Мы100» пішов вже п'ятий рік. Репертуар гурту налічує більше 40 прекрасних пісень, а більшість меломанів ще навіть не знають про існування цієї чудової команди. Нарешті, ця музика стала доступною кожному.

 

Про «Мы100» говорити досить складно. Втім, як і взагалі про музику. Це шість чоловік, для яких музика не робота, не захоплення і не розвага. Це - повітря, завдяки якому вони живуть.

 

Кожний сольний концерт – це незабутнє свято для всіх прихильників. Але навіть невеликі виступи залишають незабутні враження у слухачів.

 

Перша ж участь у великому фестивалі принесла гурту перемогу. Влітку 2008 року «Мы100» стали «Відкриттям Року» фестивалю «Фортеця-2008». А теплі відгуки музичних експертів віщають гурту хороше майбутнє.

 

Дебютна платівка «Миллион слов» містить 12 треків. Більшість пісень відносяться до раннього періоду творчості гурту. Тексти «Мы100», практично всі написані Олександром Литвином, лідером гурту, мають неповторний склад. Вони відразу осідають в голові, як якісь мантри. Маючи багатоступінчасту смислову структуру, емоційно заряджені, вони несуть в собі багатий образний ряд, часто схожий на якийсь сон, ніяк не пов'язаний, на перший погляд, з дійсністю. І лише після пробудження, цей «сон» переживається знов і знов у пошуках вірних тлумачень. А музика робить ці «сни» до неможливості яскравими і живими.

 

Якщо Вам подобається Земфіра, Сплін, 5'nizza, Сергій Бабкин, обов'язково звернете увагу на цей альбом. Ви відкриєте для себе нову дивну музику, яка обов'язково знайде відгук у Вашому серці.

 

 

Трек-ліст:

 

1.растри

2.буду тобой

3. де те джазы

4. зима

5. миллион слов

6. мы100

7. нью файл

8. оказывается

9. океан

10. провода

11. снегом иди

12. трамвай