категорії: афіша події

РокТус №41@арт-кафе "Фiлiн"

теґи: blues, brit-pop, grunge, punk, rock, Долонi, Крем Брюле, Паника, Хмiль, арт-рок, блюз-рок, рок, хардрок
Початок: 19.02.2009 19:00
Закінчення: 19.02.2009 22:00
Місце: арт-кафе "Філін"
Адреса: м.Київ, Куренiвський провулок, 19/5
Предмет події: роктус Кількість відвідувачів: 1


Четвертий десяток «РокТусiв» відкриють гурти, що сповідають хоч і різну, але змiстовну і приємну музику. Так, що поцiновувачам хороших текстів і приємної романтичної атмосфери радимо ні в якому випадку не пропустити цей вечір.

Крем-брюле - блюз-рокери, що стали одним з перших гуртів, що виступали в «Філіні». Тоді гурт складався лише з дуету, але з часом хлопцям вдалося зібрати повний склад і стати не лише резидентами, але й одною з найулюбленіших і очікуваних «філінівською» публікою команд. У хлопців у творчості відчувається явна спадщина «Чиж и Ко», з легким вкрапленням блюзових стандартів і нестандартним підходом до написання текстів.

Долоні - музику гурту складно обмежити вузькими рамками одного стилю. І хоча направленiсть своєї музики учасники колективу визначають просто – рок, їх творчість – це яскравий і мелодійний сплав безлічі характерних рис такого багатогранного і непередбачуваного явища, як рок-музика. Адже натхнення музиканти черпають зі всіляких музичних джерел – від класичного року, блюзу, джазу до більш важких направленнях. Але головне для хлопців - створювати щирі пісні, які йдуть від серця, в яких вкладена частина душі. І, звичайно, щоб вони знаходили відгук в серцях слухачів.

Хмiль - цікава команда, що грає дику суміш з панку, гранджу і бріт-попу. І це все - з авангардним вокалом, synthy-pop аранжуваннями і текстами аля «metal 80-i». Не дивлячись на весь цей епатаж, звучать хлопці досить таки пристойно. Шкода лише, що демо гурту не доступно широким масам.

Паника - арт-рок формацiя, з приємними i мелодiйними аранжуруваннями i достатньо незвичним i грубим вокалом, який, тим не менше, має сподобатися поцiновувачам гурту.

 

На події були

Всі
Я був там