категорії: афіша події

14.01 МуzБат. Вторая Битва Чемпионов

теґи: May in December, brit-pop, hip-hop, indie, pop-rock, punk, punk-rock, raggae, rock, ска, БАДы, Белые лемминги, Битва Чемпiонiв, СНІГ, СНЕГ, ЦеЛюлiт, ЦеЛюлит, музбат, продюсерський центр "101"
Початок: 14.01.2009 19:00
Закінчення: 14.01.2009 22:00
Місце: арт-кафе "Філін"
Адреса: м.Київ, Куренiвський провулок, 19/5
Предмет події: Битва Чемпiонiв, музбат Кількість відвідувачів: 1

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } STRONG { font-weight: bold } A:link { color: #000080; text-decoration: underline } -->

МуzБаt - конкурс молодих гуртів і виконавців, який проходить у вигляді змагання за глядацькі симпатії. Гурти на конкурс, як правило, відбираються після попередньої участі в Роктусі. Глядачі голосують квитками і грошима в кеш-бокс з назвою вподобаної команди (при цьому 1 квиток вважається, як 10 гривнеголосів. Зроблено це для того, щоб вирівняти шанси команд з різних міст і не допустити можливість фальсифікації конкурсу приводом більшої кількості друзів). Команда, що набрала більшу суму, стає переможцям, отримує половину вмісту свого кеш-бокса і участь в наступному раунді - «Битві Переможців», яка проводиться рази на 4-5 раундів «МуzБату». Надалі, сильніший з «Битви Переможців» бере участь в «Битві Чемпіонов», а кращий «Чемпион» - в «Битві Титанів», яка проводиться раз на рік.

Увага!!! Починаючи з 11-го раунду «МуzБаt» змінив правила - тепер кожній команді віддаватиметься половина зібраного ними кеш-бокса. Таким чином, ми спробуємо хоч трохи віддячити гуртам за їх працю.

Другу Битву Чемпіонів ми знову вирішили поставити на свято — Старий Новий Рік. На вiдмiну від першого разу, команд буде більше — цілих 5, кожна з яких успішно пройшла весь довгий і нелегкий шлях попередніх раундів, зміцнившись, як колектив і по дорозі завоювавши власний контингент шанувальків. А враховуючи те, що грають колективи в найрізноманітніших жанрах — від панку і хип-хопу до бріт-попу і indie-rock'у, то Друга Битва обіцяє перетворитися не на жарт гарячу бійню, а значить, прийшовши до «Фiлiну», свiй старий новий рiк ви проведете не дарма.

 

Белые Лемминги – проект Пашi "Vahmurka" (ех-Пятки!) і Сергія "Delffa" (Natural Born) зумів «разiрвати» всіх присутніх на 19-м раунді «МузБата» i на послiдуючiй «Битвi Переможцiв». Жосткий експериментальний реп з текстами про наркотики, навколофутбол і просто про життя, несподівано прийшовся за смаком «фiлiнiвськiй» публіці, звичній в основному до року. Але цим самим проект і пiдкреслю свою оригінальність – тексти чіпляють за живе, вдало накладаючись на підібране аранжування. Хоча, у будь-якому випадку, варто послухати і вирішити все для себе самому.
Послухати гурт i залишити про нього свою думку можна вКонтакте - http://vkontakte.ru/club2403985

 

ЦеЛюліт – арт-панк формацію можна сміливо назвати хедлайнером вечора. Гурт, який фактично народилася в «Фiлiнi» (На початку березня група дебютувала на Роктусi, а в кінці цього ж місяця пройшла її офіційна презентація на ЧебурашкаФестi). Поступово команда перетворилася на одного з найяскравіших резидентів «Фiлiна». Заслуга в цьому не лише музикантів, але і діректора-перформансиста – Єжi. Кожен виступ «ЦеЛюліту» він перетворює на маленький театр – то незнайому дівчинку на сцені постриже, то в Гітлера переодягнеться і влаштує дику свистопляску, то запропонує всiм бажаючим випити пива з туфлi. Гурт брав участь в трьох Роктусах, виграв два етапи Музбату (11-й раунд і «Битву Переможцiв») і тепер всерьёз налаштована на перемогу в «Битве Чемпіонов». І, чесно кажучи, плацдарм для цього в команди є – варто лише сходити на їх концерт. А доки, ознайомитися із записами гурту i залишити про нього свою думку можно вКонтакте - http://vkontakte.ru/club3419259

 

БАДи (Каховка) — команда із славного міста Каховка, назва якої розшифровується, як «БiоАктивнi Добавки», є цікавою сумішшю з поп-року і панк-року. Головним плюсом команди є її настрiй — хлопці однаково можуть бути, як серйозними, так і повністю безшабашними. Ну і публіка у гурту вiдповiдно особлива — будучи частиною перфоменса і відмінним доповненням того, що відбувається на сцені. Два попередні раунди гурт виграв без особливих проблем, та і настрій перемогти в «Битве Чемпіонов» мається. А як все буде насправді — залежить лише від вас.

Послухати гурт i залишити про нього свою думку можна вКонтакте - http://vkontakte.ru/club2181350

 

СНІГ – сайд-проєкт одного з «фiлiнiвських» ветеранов-резидентiв – Пєті Молодца з панк-формації «ЦеЛюлiт», вже обжився визнанням і популярністю не лише серед публіки, але і серед коллег-музикантiв. Не дивлячись на те, що у хлопців немає і десятка виступів, грають вони атмосферно і якісно, що вже встигла оцінити публіка — у попередньому раунді сума голосів, вiдданих за гурт, перевищила 1200. Сподіваються хлопці на рекорд і зараз, а зовсім скоро повинно з'явиться і довгоочiкуване демо колективу, а доки ж радимо поцiновувачам приємного бріт-попу звернути увагу на цей гурт.

 

May in December – молода київська indie-pop-rock команда пiдходить до «Битви Чемпіонов» у ранзі фаворита. І це не дивно — гурт і справді дуже гідний: по аранжуваннях хлопці схожі на хороший synthy-pop бенд, а по стилю і поведінці – на Peaches і москвичах Inwhite. При цьому хлопці не бояться експериментувати, міняючи чоловічий вокал на жіночий, а в музицi додавати то «жосткого» гітарного року, то м'яких клавішних переборів. І при цьому всьому, гурт все більше подобається публіці, що і довів 20-й раунд МуzБату, коли хлопці, що тиждень тому втратили вокаліста, зуміли зайняти призове друге місце. А вже в наступному, 22-м раунді хлопці, в обновленому складі, узяли «вишину», зайнявши перше місце з досить значним відривом, а вже в «Битвi Переможцiв» поставили абсолютний рекорд «Фiлiна» - більше 2 000 голосів.

Послухати гурт i залишити про нього свою думку можна вКонтакте - http://vkontakte.ru/club2141961

 

 

На події були

Всі
Я був там